śLUSARZ MYSŁOWICE-OTWIERANIE SAMOCHODÓW I DRZWI.

Ekspresowe usługi ślusarskie

Jestem kluczem do Twoich drzwi.

Pracujemy: Pn-Nd 10-18 , święta mamy wolne. 

pogotowie zamkowe Otwieranie samochodu.

Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek lub doświadczyłeś próby włamania? Od 15 lat specjalizujemy się w awaryjne otwieranie samochodów.Rozładowany akumulator, Zepsuty zameczk w drzwiach, Niesprawny pilot, Kluczyki w bagażniku, Kluczyki w stacyjce i wiele innych przyczyn z powodu których nie możesz dstać się do wnętrza samochodu.Auta osobowe, ciężarowe i dostawcze, otwieramy zawsze bez uszkodzeń zamka i karoseri.Otwieramy wszystkie pojazdy. Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji.

Usługi Ślusarskie

ślusarz-Otwieranie drzw

Otwieranie drzwi to nasza specjalność.
Chińskie,polskie,niemieckie,włoskie,izraelskie,Gerda,
Delta,Dierre,PTZ,KMT,szklane,plastikowe,stare papierowe,jak zamek się zepsuje lub wkładka, zgubiłeś klucze,nie morzna wejść do mieszkania to jest problem.Zadzwoń do nas i zleć nam otwarcie drzwi.My bto zrobimy za Ciepie .Posiadamy odpowiednie narzędzia i umiejętności.

Usługi ślusarskie-wymiana zamków

Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek lub doświadczyłeś próby włamania? Prowadzimy serwis pogwarancyjny drzwi Gerda.Do starszych drzwi Gerda Star S posiadamy części zamienne tz.zamki,wkładki,klamki,okucia,cylindry,sprężyny.Wszystkie te produkty oferujemy wraz z montażem. W ostatnich latach drzwi z chin zawojowały polski rynek.Są montowane wszędzie gdzie ma być tanio i estetycznie.Ale na tym się kończy.Awaria goni awarię.Otwieramy drzwi chińskie,wymieniamy zamki,wkładki,klamki.Posiadamy oryginalne zamki lub zamienniki polskie. Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji.

ślusarz otwieranie sejfu

Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek , rozładowana bateria ,zapomniałeś szyfru.Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji.