Ślusarz katowice

"katowice, chorzów, mysłowice, siemianowice śl.

 AWARYJNE OTWIERANIE ZAMKA DRZWI MIESZKAŃ I SAMOCHODÓW"

O mnie
"JESTEM KLUCZEM W AWARYJNYCH SYTUACJACH"

Pracujemy : Pn-pt : Pn-pt : 7-20 soboty, niedziela i Święta wolne.

Fachowiec na którego możesz liczyć

Każde zlecenie jest najważniejsze
  • AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW
  • Ślusarz Otwieranie Drzwi.
  • Serwis Drzwi-Wymiana Zamków.
Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek lub doświadczyłeś próby włamania? Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji. "

ŚLUSARZ KATOWICE

otwieranie samochodów katowice,mysłowicechorzów,

siemianowice śl.

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW Będzin i okolice.
Awaryjne otwieranie drzwi 
Slusarz -otwieranie drzwi

Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek lub doświadczyłeś próby włamania? Zgubiłeś klucz,zepsuty zamek,zapchana wkładka? Wszystko jedno co się stało.Nie możesz dostać się do domu.Masz drzwi stare czy nowe,zwykłe albo antywłamaniowe,producent nieznany.My poradzimy sobie z każdym problemem.Zawsze jest sposób na otwarcie drzwi,bez zbędnych uszkodzeń.Jestem Kluczem do Twoich Drzwi. Otwieramy Wszystkie Drzwi.Zadzwoń jak potrzebny ślusarz specjalista od otwierania drzwi w awaryjnych sytuacjach. Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej sytuacji.Dajemy sobie radę z wszystkimi drzwiami antywłamaniowymi,jednym słowem mówiąc "otwieramy wszystkie drzwi"

Od 18 lat świadczymy usługi ślusarskie tz.awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów na terenie Śląska. Przez tem czs nabyliśmy doświadczenia,wiedzę i umiejętności oraz zakupiliśmy profesjonalne narzędzia.Teraz mamy 100 % pewnośc ,że żadne drzwi ani samochód nam się nie oprą.Dodatkowo uzyskalismy licencję"Pracownika Zabezpieczenia Techncznego II-go stopnia wydawą przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

Otwieramy Samochody Bez Klucza.

Otwieramy Samochody z Zepsutym Zamkiem.
Otwieramy Samochody z Zepsutym Pilotem.

Otwieramy Auta z Zepsutym Akumulatorem.
Otwieramy Aut z Zepsutym Kluczykiem.

Otwieray Aut Ciężarowe.
Otwieramy Samochody Dostawcze.
Otwieramy Samochody Osobowe.
Otwieramy zamki w masce samochodów FORD.


Wbrew pozorom otwarcie nowoczesnego samochodu nie jest tak łatwe jak to było kilkanaście lat temu. Wystarczył zakrzywiony drut lub kawałek sznurka i auto otwarte.Obecnie oprucz zabezpieczeń elektronicznych producęci zastosowali w samochodach z wyższej półki podwójne ryglowanie zamka.Co uniemożliwia otwarcie samochodu od środka drutem lub sznurkiem.Aby otworzyć taki samochód trzeba posiadać specjalistycze narzędzia typu : symulatory kluczy samochodówych lub dekodery zamka.Same narzędzia nie wystarczą.Potrzebna jeszcze jest wiedza z budowy zamków samochodowych,ich działanie,cierpliwość i umiejętności.Dopiero to wszysto daje gwarancję otwarcia samochodu bez uszkodzenia zamka i karoserji. To samo dotyczy drzwi mieszkańiowych.Liczy się wiedza,doświadczenie umiejętności ,a dopiero potem narzędzia.Bez tego zabierając się do otwierania awaryjnego drzwi pogorszymy już złą sytuację.Możemy doprowadzić do całkowitego zablokowania zamka,a to doprowadzi do siłowego otwarcia i ich zniszczenie.Więc lepiej poprośic o fachowca,zapłacić i mieć pewność ,że drzwi nie zostaną uszkodzone.

serwis drzwi gerda,delta, 
Serwis Drzwi-Wymiana Zamków.Gerda,Delta.
Awaryjne otwieranie sejfu.