Awaryjne Otwieranie Samochodu- Ślusarz-katowice - mysłowice - chorzów -  siemianowice śl.

Ekspresowe  usługi  otwierania samochodów i drzwi

Jestem kluczem do wszystkich zamkow.

Pracujemy: Pn-Nd 10-18 , święta mamy wolne. 

O nas

Od 15 lat świadczymy usługi ślusarskie tz.awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów na terenie Śląska i Zagłębia.Czsem jedziemy do Olkusz lub Zawiercia ,ale tylko z polecenia zaprzyjaznionych warsztatów i firm usługowych.Przez tem czs nabyliśmy doświadczenia,wiedzę i umiejętności oraz zakupiliśmy profesjonalne narzędzia.Teraz mamy 100 % pewnośc ,że żadne drzwi ani samochód nam się nie oprą.Dodatkowo uzyskalismy licencję"Pracownika Zabezpieczenia Techncznego II-go stopnia wydawą przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

Otwieramy Samochody Bez Klucza.
Otwieramy Samochody z Zepsutym Zamkiem.
Otwieramy Samochody z Zepsutym Pilotem.
Otwieramy Auta z Zepsutym Akumulatorem.
Otwieramy Aut z Zepsutym Kluczykiem.
Otwieray Aut Ciężarowe.
Otwieramy Samochody Dostawcze.
Otwieramy Samochody Osobowe.
Otwieramy zamki w masce samochodów FORD.

Otwieranie samochodów osobowych

Otwieramy wszystkie
marki,modele i roczniki. 

Otwieranie samochodów dosawczych

Otwieramy wszystkie
marki,modele i roczniki bagazówek.Otwierając zamek dostajemy się do skrzyni bagażowej.

Otwieranie samochodów ciężarowych

Otwieramy wszystkie auta ciężarowe.

ślusarz:Awaryjne otwieranie drzwi

Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek lub doświadczyłeś próby włamania? Zgubiłeś klucz,zepsuty zamek,zapchana wkładka? Wszystko jedno co się stało.Nie możesz dostać się do domu.Masz drzwi stare czy nowe,zwykłe albo antywłamaniowe,producent nieznany.My poradzimy sobie z każdym problemem.Zawsze jest sposób na otwarcie drzwi,bez zbędnych uszkodzeń.Jestem Kluczem do Twoich Drzwi. Otwieramy Wszystkie Drzwi.Zadzwoń jak potrzebny ślusarz specjalista od otwierania drzwi w awaryjnych sytuacjach. Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej  sytuacji.Dajemy sobie radę z wszystkimi drzwiami antywłamaniowymi,jednym słowem mówiąc "otwieramy wszystkie drzwi"

Otwieranie małych sejfów

 Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek ,rozładowana bateria,zapomniałeś kodu !? Mały sejf duży problem kiedy nie można go otwrzyć.A w środku są ważne dokumenty,walory lub rodzinne pamiątki.Otwieramy sejfy,sejfiki,kasy,kasetki umieszczone w ścianie,podłodze,przykręcone lub nie.Potrzebujesz takiej usługi zadzwoń.Dyskrecja gwarantowana. Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w takiej sytuacji.