Ślusarz będzin-Awaryjne Otwieranie Samochodów i Drzwi.

Ekspresowe usługi ślusarskie

Jestem kluczem do Twoich drzwi

Pracujemy : Pn-Pt. : 8-19 Święta wolne.

Pogotowie zamkowe-Otwieranie zamka w samochodzie

Usługi "Awaryjne Otwieranie Samochodów" świadczymy od dawna. Nie było jeszcze telefonów komórkowych. Otwieramy aut osobowe, ciężarowe, dostawcze.Przez ten czs nabyliśmy odpowiednią wiedzę, nażędzia i umiejętności.Otwieramy wszystkie samochody stare i nowe, bez względu na rodzaj trudności. Każda marka samochodu a czsem inny model tej marki ,otwiera się w inny sposób. Zawsze mamy sposób na zamknięty samochód.Często własciciel auta trzyma klucze w ręce a samochód dalej zamknięty. My wiemy jak go otworzyć

Ślusarz:otwieranie drzwi

Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek lub doświadczyłeś próby włamania? Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji.Otwieramy wszystkie drzwi do mieszkania,sklepu,garażu,piwnicy.potrzebujes pomocy wystaeczt zadzwonić,a licencjonowany specjalista usunie Twój problem.


usługi ślusarskie-wymiana zamkow i wkladek

Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek lub doświadczyłeś próby włamania? Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji. Drzwi firmy Gerda są na rynku polskim od 1987 r.Tak że najstarsze egzemplarze mają już po kilkadziesiąt lat.W praktyce   spotkałem drzwi mające 15-18 lat.Wszystko co dobre kiedyś musi się zepsuć,urywają się  klamki,zacinają się wkładki,pękają sprężynki w zamku.Wszystko za sprawą naturalnego zmęczenia materiału.Po kilkunastu latach użytkowania,nawet najlepsze zamki się psują.My potrafimy otworzyć takie zamki nie uszkadzając drzwi.Posiadamy części zamienne tz,wkładki,klamki,zamki do drzwi Gerda,Delta,chińskie.

ślusarz-Otwieranie sejfu

Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek ,rozładowana bateria,zapomniałeś kodu !? Mały sejf durzy problem kiedy nie można go otworzyć.A w środku są ważne dokumenty,walory lub rodzinne pamiątki.Otwieramy sejfy,sejfiki,kasy,kasetki umieszczone w ścianie,podłodze,przykręcone lub nie.Potrzebujesz takiej usługi zadzwoń.Dyskrecja gwarantowana. Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji. Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji.