chorzow-Ekspresowe usługi otwierania drzwi i samochodów

Jestem kluczem do Twoich drzwi.

Pracujemy: Pn-Nd 10-18 święta mamy wolne. 
ŚLUSARZ-OTWIERANIE DRZWI MIESZKAŃ

ślusarz-Otwieranie drzwi

Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek lub doświadczyłeś próby włamania? Nie możesz dostać się do domu.Masz drzwi stare czy nowe,zwykłe albo antywłamaniowe,producent nieznany.My poradzimy sobie z każdym problemem.Zawsze jest sposób na otwarcie drzwi,bez zbędnych uszkodzeń. Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji.Otwieramy wszystkie drzwi.
Serwis drzwi gerda,delta,chińskie.

Chińskie ładne drzwi.Potrafią po kilku dniach użytkowania,zablokować zamek główny,do wkładki nie da się włożyć klucza,pękają klamki.Posiadamy części zamienne do tych drzwi: zamki,wkładki,klamki,lub polskie zamienniki.Awaria drzwi - to nasz specjalność, otwieramy chińskich drzwi, bez rozwalania skrzydła czy rwania ościeżnicy. Drzwi Gerda od klikunastu lat na rynku polskim.Zmieniają się modele, wygląd, ale jakość zawsze ta sama.Najmniej awaryjne drzwi,dostępne oryginalne części zamienne.Nic nie jest wieczne,po kilkunastu latach coś się zepsuje.Posiadamy zamki, klamki, wkładki, Wymiena,naprawa,awaryjne otwieranie Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji.Posiadamy zamk,klamki,wkładki do drzwi Gerda,Delta lub chińskich.

serwis drzwi delta

Otwieranie sejfu

Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek ,rozładowana bateria,zapomniałeś kodu !? Mały sejf durzy problem kiedy nie można go otwirzyć.A w środku są ważne dokumenty,walory lub rodzinne pamiątki.Otwieramy sejfy,sejfiki,kasy,kasetki umieszczone w ścianie,podłodze,przykręcone lub nie.Potrzebujesz takiej usługi zadzwoń.Dyskrecja gwarantowana. Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji.