"Ślusarz SOSNOWIEC

-Awaryjne otwieranie zamka, drzwi, mieszkań, samochodu"

Ekspresowe usługi ślusarskie

Pracujemy : Pn-PT : 8-19 Święta wolne. 

Otwieranie samochodu Opel Astra

"Ślusaz-Awaryjne otwieranie samochodów Sosnowiec"

Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek lub doświadczyłeś próby włamania? Od 12 lat specjalizujemy się w awaryjne otwieranie samochodów.Rozładowany akumulator, Zepsuty zameczk w drzwiach, Niesprawny pilot, Kluczyki w bagażniku, Kluczyki w stacyjce i wiele innych przyczyn z powodu których nie możesz dstać się do wnętrza samochodu.Auta osobowe, ciężarowe i dostawcze, otwieramy zawsze bez uszkodzeń zamka i karoseri.Otwieramy wszystkie pojazdy. Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji.

Ślusarz otwieranie drzwi.

"Ślusarz-Awaryjne otwieranie drzwi Sosnowiec"

Otwieranie drzwi to nasza specjalność.
Chińskie,polskie,niemieckie,włoskie,izraelskie,Gerda,Delta,Dierre,PTZ,
KMT,szklane,plastikowe,stare papierowe,jak zamek się zepsuje lub wkładka, zgubiłeś klucze,nie morzna wejść do mieszkania to jest problem.Zadzwoń do nas i zleć nam otwarcie drzwi.My bto zrobimy za Ciepie .Posiadamy odpowiednie narzędzia i umiejętności. Zgubiłeś lub złamałeś klucz, uszkodziłeś zamek lub doświadczyłeś próby włamania? Nasz serwis ślusarski gotowy jest Ci pomóc w każdej takiej sytuacji.

"Usługi ślusarskie,wymiana zamków Sosnowiec"

Wymiana lub naprawa zamka Gerda

Wymiana zamków gerda

 Prowadzimy serwis pogwarancyjny drzwi Gerda.Do starszych drzwi Gerda Star S posiadamy części zamienne tz.zamki,wkładki,klamki,okucia,cylindry,
sprężyny.
Wszystkie te produkty oferujemy wraz z montażem.

Wymiana zamków Delta

wymiana wkłdek delta

Prowadzimy serwis pogwarancyjny drzwi Delta. Posiadamy części zamienne tz.wkładki Delta jednoimienne,zębatkowe z pokrętłem do drzwi otwieranych na zewnątrz lub do środka.Wszystkie te produkty oferujemy wraz z montażem.

Zamki,wkładki,klamki do chińskich drzwi.

wymiana zamków w chińskich drzwiach.

Posiadamy części zamenne do chińskich drzwi i ich polskich odpowiedników